Sfinansujemy
twój sukces
Nowe ciągniki prosto
z fabryki na wyciągnięcie ręki!
Jak to działa?
 
Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez URSUS S.A. (pełna treść klauzuli)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Ursus S.A. z siedzibą w Lublinie (adres: Frezerów 7, 20-209 Lublin) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (pełna treść klauzuli)

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Ursus S.A. z siedzibą w Lublinie (adres: Frezerów 7, 20-209 Lublin) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).” Przekazanie danych osobowych przez Użytkownika ma charakter dobrowolny. Użytkownik ma w każdej chwili prawo do uzyskania informacji o treści przetwarzanych danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcie o ile jest to zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, poprzez kontakt: 1. telefoniczny, za pośrednictwem adresu mailowego: ursus@ursus.com.

Zadzwoń
+48 669 99 80 89
Finansowanie fabryczne
łączy się z promocjami
Z TURem taniej!
Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej nowej promocji przygotowanej przez URSUS. Oferta obejmuje zamówienia na zestaw ciągnik URSUS C-380 lub C-380M lub C-382 razem z kompletnym 3-sekcyjnym ładowaczem czołowym TUR4, ze sterowaniem joystickiem.
Załaduj ładowacz na wiosnę!
Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na nowe ładowacze URSUS! Już od marca wszystkie modele ładowaczy w specjalnych, niższych cenach, które sam negocjujesz u dealera, zyskując jeszcze większy rabat!
Przez rok czytasz z URSUSEM!
Każda osoba, która dokona zakupu ciągnika serii C lub przyczepy serii D marki URSUS otrzyma w prezencie prenumeratę miesięcznika "Top Agrar Polska" lub "Tygodnika Poradnika Rolniczego" na okres 1 roku! Zgody na prenumeratę udzielasz podczas zakupu maszyny u dealera URSUS. Oferta obowiązuje do 27.02.2017
WIOSENNA promocja maszyn URSUS!
Sprawdź nowe ceny wszystkich maszyn URSUS z okazji rozpoczęcia wiosny! Skontaktuj się z najbliższym dealerem i zdobądź maszyny URSUS w nowej, niższej cenie.