#Menadżer Regionu

Opis stanowiska:

  • sprzedaż wyrobów URSUS S.A. w restrukturyzacji,

  • wizyty handlowe u dealerów w podległym terenie,

  • realizacja przyjętych celów w ramach ustalonych planów firmy,

  • budowanie długoterminowych relacji z klientami - utrzymywanie relacji oraz zdobywanie nowych klientów,

  • współpraca z handlowcami dystrybutorów,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów u klientów,

  • wsparcie przy egzekwowaniu należności od klientów,

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji,

  • doradztwo techniczne,

  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • min. 2-u letnie doświadczenie na stanowisku handlowym (przedstawiciel handlowy/ regionalny przedstawiciel handlowy/ koordynator sprzedaży),

  • znajomość rynku maszyn rolniczych (będzie dodatkowym atutem),

  • prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • gotowość do częstych podróży służbowych,

  • samodzielność w działaniu,

  • dobra organizacja czasu jak i miejsca pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenie sobie ze stresem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stała pensja plus jasny system prowizyjny,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach,

  • moż­li­wość zdo­by­cia doświad­cze­nia oraz roz­woju zawodowego,

  • cie­kawą pracę pełną wyzwań w mło­dym, dyna­micz­nym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listy motywacyjnego na adres

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez URSUS S.A. z siedzibą w Lublinie w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), a także zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez URSUS S.A. z siedzibą w Lublinie również w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie URSUS S.A. z siedzibą w Lublinie, posiadający NIP 739 23 88 088, Regon 510481080. Dodatkowe informacje na ten temat są dostępne na stronie https://www.ursus.com/pl/polityka-prywatnosci.