×

#Aktualności

28 - 08 - 2014

Otwarte Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób niepełnosprawnych.

Otwarte Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób niepełnosprawnych.

W dniach 26-29 czerwca 2014r. w Szczecinie wystartowaliśmy w Otwartych Letnich Mistrzostwach Polski w Pływaniu Osób niepełnosprawnych.

Ekipa liczyła 11 osób (8 mężczyzn i 3 kobiety).

Mistrzostwa były w obsadzie międzynarodowej, startowały ekipy m.in. z Kazachstanu, Meksyku, Estonii, Uzbekistanu, Litwy, Łotwy.

Otwarte Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób niepełnosprawnych.

W dniach 26-29 czerwca 2014r. w Szczecinie wystartowaliśmy w Otwartych Letnich Mistrzostwach Polski w Pływaniu Osób niepełnosprawnych.

Ekipa liczyła 11 osób (8 mężczyzn i 3 kobiety).

Mistrzostwa były w obsadzie międzynarodowej, startowały ekipy m.in. z Kazachstanu, Meksyku, Estonii, Uzbekistanu, Litwy, Łotwy.

 

Start naszego zespołu był bardzo udany, ogólnie zdobyliśmy 44 medale:

23 złote, 15 srebrnych, 6 brązowych.

Nasz zawodnik Wojtek Makowski gr. s11, został powołany do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy w Pływaniu w Eindhoven w dniach 4 - 10 sierpnia.

Mateusz Błażejewski oraz Kamil Otowski również zrobili duży krok do przodu w kierunku Kadry narodowej jak również do Rio 2016.

Duch walki był przez cały czas zawodów.

Rodzice i trenerzy współpracowali 24 h na dobę.

Czekamy na spotkanie.

 

Pozdrawiamy

Zbyszek Sajkiewicz, Waldemar Madej

Rodzice zawodników

 

Zdobycze osobowe:

Błażejewski Mateusz kl. S3;

50 dow. złoto,

100 dow. złoto,

50 grzb. złoto,

100 grzb. srebro,

50 kl. złoto,

150 zm. złoto,

Open 150 zm. złoto,

sztafeta 4x50 dow. 20 pkt. złoto.

 

Otowski Kamil gr S3; junior

50 dow. srebro,

100 dow. srebro,

50 grzb. srebro,

100 grzb. złoto,

sztafeta 4x50 dow. 20 pkt. złoto.

 

Makowski Wojciech gr. S11;

50 dow. złoto,

100 dow. złoto,

200 dow. złoto,

50 grzb. złoto,

100 grzb. złoto,

200 zm. złoto,

 

Dobrowolski Marek gr. S5; junior

50 dow. brąz,

100 dow. 4m,

200 dow. srebro,

50 grzb. 4m,

50 klas. srebro,

100 klas. srebro,

 

Boguta Jakub gr S6;

50 dow. 6m,

100 dow. 5m,

100 grzb. brąz,

 

Pełka Przemysław gr. S9;

50 dow. 5m,

100 dow. 5m,

200 dow. 5m,

50 grzb. srebro,

50 mot. 8m.

 

Tomczyk Dawid gr S9- junior

50 dow. 10m,

100 dow. 8m,

100 grzb. 5m,

50 mot. 8m.

 

Żebrowski Mateusz gr S9- junior

50 dow. 9m,

100 dow. 7m,

200 dow. 8m,

100 grzb. 8m.

 

Sadkowska Julia gr S5; junior

50 dow. złoto,

100 dow. złoto,

200 dow. złoto,

50 klas. srebro,

50 mot. złoto.

 

Strawińska Karolina gr. S6, junior

50 dow. brąz,

100 dow. srebro,

200 dow. srebro,

50 grzb. 4m,

100 grzb. 4m,

50 klas. złoto,

sztafeta 4x50 dow. 20 pkt. złoto.

 

Grzegrzółka Małgorzata  gr S8, junior

50 dow. 4m,

100 dow. srebro,

200 dow. srebro,

50 grzb. 4m,

100 grzb. 4m,

50 mot. brąz,

200 zm. srebro,

sztafeta 4x50 dow. 20 pkt. złoto.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera Ursus i otrzymuj regularnie wiadomości ze świata rolnictwa, ogrodnictwa i transportu. Najświeższe informacje na wszystkie interesujące Cię tematy: ciągniki rolnicze, specjalistyczny sprzęt i maszyny, newsy branżowe, nowości produktowe i oferty współpracy.